Naše technologie

Kompletní technologie minipivovaru je dodána na klíč od malého českého výrobce Bohemia Mini Breweries s.r.o. Díky řadě realizací včetně vlastních minipivovarů jejich spolumajitelů se jedná o ověřený produkt. Díky tomu budeme schopni vyrábět a dodávat v pivo v nejvyšší kvalitě tak, abychom uspokojili i náročného milovníka piva.

 

Varna je dvou-nádobová s  elektrickým ohřevem, díky čemuž je možné dodržet přesné teploty i jejich sled, přesně jako to technologický postup pro dekokční způsob vaření vyžaduje. Varnu doplňuje velký bojler na teplou vodu a také výkonný chladič, umožňující po uvaření mladinu rychle zchladit na zákvasnou teplotu.

 

Spilky i ležácké tanky jsou dvouplášťové, chlazeny směsí vody a glykolu. Součástí ležáckého sklepa je i velký izolovaný box, prostorově chlazený na teplotu těsně nad nulou. V boxu budou kromě jednoplášťového přetlačného tanku uchovávány i nerezové sudy a PET lahve naplněné hotovým pivem těsně před distribucí. Tím pádem se pivo dostane k odběrateli vždy čerstvé a v perfektní kondici.

 

Provoz kromě běžného zázemí obsahuje i místnost pro uskladnění prázdných sudů, kde je umístěna automatická myčka pro jejich vymytí před naplněním.

 

Technologie je vyrobena téměř výhradně z nerezu, veškeré doplňkové komponenty pak z materiálů s atestem pro styk s potravinami.

technologie1
technologie2
technologie3